Tagged Under: , ,

HARİKA BALKON MODELLERİ

 • Sosyalleşelim!
 • Yüzme Havuzu Balkon
  Mumbai'de yeni yapılacak 37 katlı kuleler için böyle çılgın bir tasarım yapılmış. Balkon içinde yüzme havuzu.
  Açılır Pencere Balkon
  Bu balkon tasarımı da Mimar Hofman Dujardin tarafından tasarlanmış 2008 Red Dot Design ödülü almış.
  Garaj Balkon
  Alman mimarlar Manfred Dick ve Johannes Kauka tarafından tasarlanan bu balkon arabasına gözü gibi bakanlar için ideal. Bir Bentley sığacak genişlikte.
  Havuzlu Bahçe Balkon
  Hindistandaki dünyanın en hızlı büyüyen şehri "Novia" daki binalar oldukça lüks, öyle ki blokların arasında golf sahası bile var. Bazı kulelerin tepesinde havuzlu balkonlar bulunuyor.
  Blok Balkonlar
  Bu balkonlar Slovenya'nın kıyısındaki Ofis Arhitekti isimli iki apartmandan. Slovenya'da tasarım ödülü kazanmış.
  Fincan Balkonlar
  Bu ilginç balkonlar Niimi isimli bir markanın çaylarını pazarlamak için yaptığı bir reklam çalışmasının ürünü olarak inşa edilmiş.
  Hamak Balkonlar
  Hammakum ismi verilen balkonlar G10 Design tarafından Amsterdam da yapılmış. Gördüğünüz gibi normalde evlerin balkonu yok. Dinlenmek, ders çalışmak, güneşlenmek ve gece yıldızları seyretmek için ideal olduğu söyleniyor ama resimden gördüğüm kadarı ile söyleyim. Bu hamaklarda yatmak için beyninizin bir bölümünü peynir ekmekle yemiş olmanız gerekiyor.

  Gökdelen Balkon
  Bu balkonlar amerikanın "Chicago" şehrinde Sears kulelerinden. Bu kuleler aynı zamanda amerikanın en yüksek kuleleri oluyor. Ve bu balkonlar yerden tam 1353 metre yükseklikte bulunuyor. Chicago nehrini ve şehrin büyük bir bölümünü gören bir manzarası da var tabi..
  VM Harfleri Şeklinde Baalkonlar
  VM House evlerinin balkonları da VM şekillerinde. Bina dışarıdan bir kiprinin derisini andırıyor. Balkonlar iyi güneş alıyormuş ve tabi diğer dairelerin balkonlarıyla birbirine oldukça yakınmış resimde de gördüğünüz gibi..
  Yeraltı Balkonu
  Bu balkon biraz daha alışılmış balkon konumunun dışında bir yerde.. Japonyada Mimar Yukiharu suzuki kendi evi için tasarlamış.

  0 yorum:

  Yorum Gönderme